Redaktorzy – Editors

red.Ewa Czarkowska,kierownik działu redakcyjnego do spraw kontaktów z zespołami muzycznymi,grupami teatralnymi,aktorami, piosenkarzami,kabaretami.Organizowanie spotkań,festiwali,koncertów, i innych imprez w tym sportowych

red.mgr Janina Swat,reżyser i scenarzystka teatralna.Dyrektor Departamentu Kultury w Polskim Radio i telewizji GWIAZD. Z zamiłowania teatr,film.Wykształcenie-reżyseria teatralna,scenarzystka.W radio i telewizji GWIAZD zajmuje się reżyserowaniem teatrów radiowo-telewizyjnych.W Polskim radio i telewizji GWIAZD jest Dyrektorem Departamentu Kultury.  

red.Joanna Jabłonowska-kierownik działu zagranicznego w Polskim Niezależnym Radio i Telewizji”GWIAZD”. Jest korespondentem zagranicznym przebywająca w PHOENIX w ARIZONIE,USA.

Redaktor naczelny Polskiego Niezależnego Radia i Telewizji”GWIAZD”

Redaktor Brygida Błażewicz.Na antenie naszego radia nadajemy poezje Pani red.Brygidy Błażewicz.Jest ona autorką wielu opracowań poetyckich.Prowadzi audycje poetyckie.  

red.Bożena Róża Lach…pisarka,pisze dla naszego radia i telewizji”GWIAZD”słuchowiska i opowiadania

Wiesław Swat Redaktor,korespondent w Nowym Jorku. Muzyk, gra w zespole muzycznym RELAX na terenie USA. W naszym radio zajmuje się audycjami muzycznymi,organizowaniem imprez,prowadzenie.

Twoje radio

Polskie radio POMOST

Current track
TITLE
ARTIST

Background